soutěž o nejlepší fotografii->CLICK<- .............prodávám sbírku ->CLICK<-

Březen 2007

starší rozhovor

31. března 2007 v 20:45 | sticl |  rozhovory s olsenkama
Rodiče vám řeknou,že si můžete sami naplánovat večeři. . . co si dáte?
MARY-KATE: dám si Ceasar salát a špagety
ASHLEY: italské špagety a salát
Na jaký film se můžete koukat znovu a znovu a nikdy vás neomrzí?
MARY-KATE: takový film nemám
ASHLEY: Clueless
Kdyby jste měly možnost střetnout se s jakoukoliv celebritou,kdo by to byl?
MARY-KATE: Sandra Bullock
ASHLEY: Brad Pitt
Kdy si děláte domácí úkoly? Hned po škole,nebo až po sledování TV?
MARY-KATE: nejprve se podívám na televizi, potom jdu na internet,potom si udělám úkoly
ASHLEY: úkoly si dělám hned po škole
Co obvykle děláte v sobotu večer s kamarády?
OBĚ: jdeme do kina
Jak vypadá váš pokoj, je uklizený nebo neuklizený?
MARY-KATE: neuklizený
ASHLEY: neuklizený
Která z vás telefonuje víc?
MARY-KATE: střídáme se, někdy Ash, někdy já

hlasujte pro Olsenky!!!!

31. března 2007 v 19:59 | sticl |  #News#
Internetový server FHM.com každoročně vyhlašuje anketu 100 sexiest woman in the worl 2007 (sto nejvíce sexy žen na světě 2007), ve které rozhodují vaše hlasy . . . . .tak hlasujte pro Mary-Kate a Ashley:
jak hlasovat?
1)klikněte: sem . . .komu by odkaz nefungoval,tak adresa je: www.fhm.com/Site/NewHome/aspx
2)potom kliknete na šedivý čtvereček, kde je napsáno: FMH´s 100 sexies woman in the world
3)pak klikneš na: CLICK HERE TO VOTE
4)otevře se ti nová stránka
5) klikneš znovu na: CLICK HERE TO VOTE
6)nahoře na stránce se ti objeví abeceda, vybereš písmeno O
7)klikneš na Mary-Kate a na Ashley ana pravo klikneš na CAST YOUR VOTE NOW!
8)vyplníš své jméno,pohlaví,mail a zaškrtneš please tick to confirm you´re read and accept our teams and conditions
9klikneš na SUBMIT

A TO JE VŠE
tak prosím hlasujte pro Olsenky!!!!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

A jak si vedly Mary-Kate a Ashley v uplynulých letech????
rok 2002- bez umístění
rok 2003- 61.místo
rok 2004- 23.místo
rok 2005- 46.místo
rok 2006- bez umístění
bunda od Olsenek

31. března 2007 v 19:14 | sticl |  výrobky olsenek


župany a pyžama

31. března 2007 v 19:04 | sticl |  výrobky olsenek

film První jízda

31. března 2007 v 18:50 | sticl |  -První jízda-
typ filmu: rodinný
rok výroby: 2002
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Billy Aaron Brown,Talon Ellithorpe, Jason Benesh, Ricki Lopez, Shelley Malil
o čem film je:
tento film čerpá z radosti, kterou mají Taylor (mary-kate) a Kylie (Ashley), když konečně dostanou řidičák. Spolu se svými dvěmi kamarádkami se vydají na výlet na hory ve svém novém autě. Později potkají tři kámoše, kteří mají namířeno na stejné místo. Rozhodnou se jet společně. Cestou se ale obě auta pokazí a tak všichni musí zastavit. Nedojedou na plánované místo, ale protože s sebou mají snowboardy a lyže, o zábavu je postaráno.

film Sestry na Bahamách

31. března 2007 v 18:43 | sticl |  -Sestry na Bahamách-
typ filmu: komedie
datum výroby:2001
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jody Bradley, Markus Flanagan, Jeff Altman, Billy Aaron Brown, Spencers Roberts, Scott Aderley, a další
o čem film je:
holky tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto ject se svými kámoši na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a zažijou obrovskou lásku. Uprostřed jachet, soukromých letadel,surfařů,potápěčů, motorových člunů, ježdění na koni a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny,ale i dobrodružství, na které se jen tak nezapomíná.

film Sestry v Londýně

31. března 2007 v 17:12 | sticl |  -Sestry v Londýně-
typ filmu: Komedie
rok výroby: 2001
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jerry Gelb, Leo Dolan, Benton Jennings, Ken Flori, Jarret Lennom, atd.
o čem film je:
holky se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jistí,že holky zažijí správnou dávku dobrodružství,legrace a ještě si s nimi můžete vyrazit na mejdany, kde to frčí. Sestry Olsenovi zase řádí a vy musíte být u toho.

film Sestry v akci

31. března 2007 v 17:07 | sticl |  -sestry v akci-
typ filmu: rodinná komedie
rok výroby: 2000
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Adam O´Neal, Harold Hopkins, Robert Miano, Guy Leslie, Casey McDonald, Douglas Fisher a další
o čem film je:
zloděj,který ukradl z musea nádherný diamant, dostal holky do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli,kdy FBI zařadí holky do programu ochrany svědků.V americe není místečko,kde by někdo dívky nepoznal a jim nezbývá nic jiného ,než se vydat za novým domovem do Austrálie. Holky maj na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek. . . . . a zabijáky v patách.

film Výlet do Paříže

31. března 2007 v 16:59 | sticl |  -Výlet do Paříže-
typ filmu: rodinná komedie
rok výroby: 1999
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Phil Hawn, Ethan Peck, Jon Menick, Robert Martin Robinson, Logan Robbins, Matt Freund, Michael Immel, Kevin Fabian, Richard Chevallier
o čem film je:
když se Allyson a Melanie Porter vypraví do Francie, připravují se na spoustu legrace- jak už je jejich dobrým zvykem-kují dobrodružné pikle. Při cestě do Paříže, za návštěvou svého dědečka, se obě dívky zamilují do Francie a hlavně ztratí hlavy pro dva šarmantní Francouze. Na motopedech se přehánějí kolem francouzských památek, hledají si nové kamarády a snaží se uniknout svému upjatému průvodci. Od nakupování ve francouzských buticích , přes prohlížení Notre Dame, až po večerní rande na Eiffelovce- prostě jeden fantastický zážitek za druhým.

film Gólová výměna

31. března 2007 v 16:52 | sticl |  -Gólová výměna-
typ filmu: rodinný
rok výroby: 1999
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Eric Lutes, Joe Grifasi, Ted Atherton, Trevor Blumas, Jake LeDoux, Marcello Mereca, Alexi Lalas, Adrian Griffin
o čem film je: sestry Ema a Sam si vyměňovaly svá tajemství, oblečení, a teď. . . dokonce i místa. Zatím co divoká Sam je výborná fotbalistka, uhlazená Ema dává přednost takovým sportům jako móda a randění. A tak, když se ve fotbalovém turnaji ocitnou v nevyrovnaných týmech, předvedou skvělé kousky, aby si vyměnily místa a přelstily ligu. Do hry totiž patří chytré plány, neuvěřitelné záměny a neustálé vzrušení. Když však na hřišti i mimo ně vypukne chaos, Mary-Kate i Ashley se dají dohromady pro úplně nové dobrodružství.

film Táta z billboardu

31. března 2007 v 16:44 | sticl |  -Táta z billboardu-
typ filmu: rodinný
rok výroby: 1998
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Tom Amandes, Rafael Rojas III., Bailey Chase, Vincent Bowman, Kevin Fry, Toran Caudell, Mitch Gibney, Guy Dill
o čem film je
Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárňují hlavní role v této šíleně legrační láskou okořeněné komedii plné bláznivých plánů a šokojících překvapením. S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe sestry namalují na billboard v Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katasrofálních schůzkách Max konečně potká Brook a je tu láska na první pohled. . . Ovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejen synem Brook, ale též největším nepřítelem holek.
film Táta z billboardu je film přetékající nečekanými událostmi, pomíchanými páry a tunami smíchu, který zaujímal první místa návštěvnosti světových kin.

film Malé dohazovačky

31. března 2007 v 16:34 | sticl |  -Malé dohazovačky-
typ filmu: rodinná komedie
rok výroby: 1995
režie: Andy Tennant
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Kirstie Alley, Steve Guttenberg, Philip Bosco, Lawrence Dane, Gerard Parkes, Desmond Robertson, Tiny Mills, Sean Orr, Austin Pool, Mark Huisman, Ernie Grundwald, Andre Lorant, Vito Rezza.
o čem film je:
amanda (mary-kate) je devítiletá holka z dětského domova. Amanda má hrozně ráda sport,hlavně baseball. Taky má ráda svoji vychovatelku Dianu. Allysa Calawayová (ashley) má narozdíl od Amandy bohatého otce. Její matka jí zemřela, když byla malá. Když se Allysa vrátí ze soutěže, kde vyhrála první místo ve hře na klavír, zjistí, že si její otec našel nějakou ženu. Protože jí to překvapilo, rozhodla se,že uteče z domu. Mezitím Amanda odjíždí z domova s dětmi na tábor, který náhodou patří Allysinýmu otci. Tam se s kamarádama vsadí,že zazvoní u domu Callawayových. Ale přes očekávání Amandy se otevřou dveře a neznámý muž jí vtáhne dovnitř. Když ale Amanda na stěně uvidí viset obraz, na kterém je ona sama, lekne se a uteče. Tak Amanda i Allysa utíkají lesem. A potom se i potkaly. Nejdřív se hodně lekly,ale pak si zvykly na to,že jsou úplně stejné a domluvily se ,že si jeden den vymění role. Amanda si vyzkouší,jaké to je mít tátu a zároveň se na přání Allysi pokusí odehnat tátovou novou přítelkyni.Když se druhý den sejdou napadne je obě jedna věc: dát dohromady pana Callawaye a vychovatelku Dianu. První dva pokusy nebyly moc úspěšné, ale do třetice se to povedlo. To už byla svatba pana Callawaye a jeho přítelkyně v plném proudu, když do kostela přišla Diana a Allysin otec místo toho osudného "ano" řekl "ne" . Ale pro holky nebylo tak jednoduché dát ty dva dohromady. Hlavně proto, že Allysu,která se vydávala za Amandu, dali do adopce.

film Jak byl dobyt západ

31. března 2007 v 16:13 | sticl |  -Jak byl dobyt západ-
typ filmu: Rodinný western
rok výroby: 1994
režie:Stuart Margolin
hrají: mary-kate olsen, ashley olsen, Bryce Krentz, Martin Mull, Ben Cardinal, Leon Pownall, Shaun Johnston, Bartley Bath
o čem film je:
jessica (mary-kate) a Susan (ashley) jsou veselá a bystrá osmiletá dvojčata, bez nich by byl život jejich otce, úředníka Stevena, velmi nudný. Žena mu zemřela před třemi lety. Nebý dcer možná by se sám přes tu ztrátu nepřenesl. Není jediný, kterému roztomilý holčičky pomůžou. S prosbou o pomoc se na ně obrátí bývala maminčina přítelkyně Natty, která se pokouší záchránit svůj milovaný turistický ranč v horách, který byl oblíbeným místem i jejich matky. Teď je však ohrožen, protože se ho chce zmocnit Natiin bezohledný syn Bart. . . .

film Měsíční kámen

31. března 2007 v 16:04 | sticl |  -Měsíční kámen-
Typ filmu: Komedie
rok výroby: 1993
Režie: Stuart Margolin
Hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Phil Fondacaro, Eric McCormarck, Alex Diakun, Mitchell Kosterman, Gerry McAteer, Ian Baag.
O čem film je:
připravte se na kouzla,čarodějnice,čaroděje a velké dobrodružství. Opět je tu Hallween a zároveň nejbláznivější svátek podzimu. Jenže dvojčata Lynn(mary-kate) a Kelly(ashley) Farmerovy musí čelit ještě něčemu horšímu.

film Utíkáme k babičce

31. března 2007 v 15:58 | sticl |  -Utíkáme k babičce-
typ filmu: Rodinný, dobrodružný, komedie
rok výroby: 1992
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, J. Eddie Peck, Stuart Margolin, Rick Poltaruk, Leslie Carlson, Walter Mash, Byron Lucas, John B. Destry
o čem film je:
sestry Julie(mary-kate) a Sarah(ashley) Thompsonovi tajně sledují svojí matku Rhondu. T se o holkách před přáteli zmíní, že hodně zlobí. Holky se rozhodnou,že udělají svojí mamince "prázdniny" a tak se vydají za babičkou na vánoční prázdniny , jenže cestou k babičce je unesou dva chlápci.Vezmou je na Edgemontský karneval, kde si je má maminka vyzvednout. Na karnevale zjistí, že ty dva chlápci ukradli santa klausovi saně. Policie si ale myslí, že zlodějem byla Rhonda a její nový přítel Eddie . Nakonec se ale přijde na to,že to byly ty dva chlápci, jak tvrdily děvčata. Holky mají případ vyřešený a už se těší k babičce.

životopis

31. března 2007 v 15:47 | sticl |  zajímavosti
Ashley Fuller Olsen se narodila v pátek 13. ve znamení blíženců. Je o dvě minuty starší než její sestra Mary-Kate.Když jí bylo devět měsíců, matka vzala jí a její sestru na konkurz do seriálu Full House. Sestry konkurz vyhrály a tak se až do devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Tanner.
Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto mary-kate hrála spíše komické a veselé scény.Již během seriálu stihly sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po zkončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Olsenky natočily společně spolu mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu